Toplam : 9675033
 Ip No : 3.231.217.107
     

İş Akışı ve Garanti

 
 

GÜN OFSET Genel İş Akışı ve Garanti
 Messenger ile Gönderdiğiniz tasarımlar GÜN OFSET tasarım havuzunda biriktirilir.

Tasarım sahibi (Ajans ya da kişi) talep edilen ücreti ödediği zaman (PTT, banka hesabı) bu tasarım, yapılacak işler havuzuna, aktarılır.

Gönderdiğiniz ürünler çeşitli baskı evrelerinden geçerek gönderime hazır hale getirilir.

Baskısı biten işleriniz en kısa sürede tarafınıza kargo ile teslim edilir.

İşlerinizin üretim aşamalarını ve kargo takip sürecini, sitemizin, iş takip bölümünden, size verdiğimiz şifre ile görebilirsiniz.

Yaptırdığınız işteki bilgilerin doğruluğundan siz sorumlusunuz. Lütfen bu noktaya iyi dikkat ediniz. Bize telefon numaralarınızı doğru verdiniz, fakat biz tasarım yaparken yanlışlık oluştu. Telefonun doğrusunu bilmediğimiz için yanlışlık oluştuğunu fark edemiyoruz. Veya, gönderdiğiniz bilgileri kopyala yapıştır yöntemi ile aynen alıyoruz. Siz belirgin bir yanlışlık yaptınız diyelim. Tasarım yaparken içeriğe dikkat edemediğimizden yazdığınız yanlışlık tasarıma aynen yansıyacaktır. Yeniden bastırmak için işin tam ücretini yeniden ödemeniz gerekir.

Bilgisayar monitörlerinin renk ölçümleme farklılıkları nedeni ile oluşabilecek kalite kayıpları GÜN OFSET'in sorumluluğunda değildir. Gönderilecek dosyaların baskıya uygun biçimde CMYK renk formatında hazırlanması ve uygun Grafik Dosya Formatında kayıt edilmiş olması, müşterilerimizin sorumluluğundadır. GÜN OFSET gönderilen dosyaların müşteriye ait olduğunu kabul eder ve sadece müşterinin isteği doğrultusunda baskıda kullanılmasını sağlar.

Ahlak dışı, müstehcen işler basılmaz. Bizim bilip bilemediğimiz yasa dışı, isim, amblem, malzeme kullanımından doğan cezai takip sorumluluk işi gönderen kişiye aittir. Basılan işlerin içeriğinden dolayı GÜN OFSET hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. GÜN OFSET uygun görmediği işleri basmama hakkını saklı tutmaktadır.

Baskı hatalarından veya bozuk baskıdan GÜN OFSET sorumludur. Böyle durumlarda, her hangi bir ek ücret ödemeniz söz konusu olmadan işiniz yeniden basılır.